Бухгалтерські послуги

Портрет клієнта - директор / підприємець, який усвідомлює всю важливість відображення абсолютно всіх господарських операцій в обліку.  Тому що знає, що гроші люблять рахунок.

Послуги:

  1. Організація обліку - включає в себе написання облікової політики підприємства, побудова системи обліку, згідно специфіки діяльності.
  2. Ведення (аутсорсинг) обліку - відображення щоденних господарських операцій, робота з клієнт-банком, нарахування заробітної плати, кадровий облік, облік основних засобів, формування фінансової та податкової звітності, надання звітів до контролюючих органів.
  3. Відновлення обліку - навіть якщо Ви упустили облік з уваги, ми допоможемо ретроспективно відобразити всі відсутні операції для того, щоб підготувати достовірну фінансову і податкову звітність.
  4. Автоматизація обліку - якщо раптом у Вас ще паперовий облік, ми допоможемо Вам освоїти сучасні технології.

Вартість - безумовно залежить від масштабів Вашої діяльності.

  • Вартість послуг по організації обліку становить 7 000 грн.
  • Стартова вартість супроводу обліку 6000 грн. / Міс.
  • Відновлення обліку від 4000 грн.  за відновлений місяць.

Місце надання: м. Харків, вул. Чернишевська, 10

За що платять наші клієнти - за якісний облік, професіоналізм, дотримання конфіденційності та збереження інформації.

Чому замовляють послуги у нас - ми можемо показати на ділі, що бухгалтерський облік - це не нудно. Ми завжди підтримаємо і надихнемо на ведення культурного бізнесу в Україні. Ми використовуємо сучасні бухгалтерські програми для ведення обліку, складання звітності та для обміну документами.