Увага!

Для зручності і швидкого реагування з усіх питань наших клієнтів, просимо користуватися @Auditoruabot. Прохання перейти по посиланню, натиснути "start" і написати Ваше питання (або слово test). Завдяки цим посиланням @Auditoruabot всі Ваші запити будуть оброблятися в найкоротші терміни.

Ми забезпечили нашу роботу (електронними сервісами) таким чином, що наші клієнти не повинні почувати дискомфорт, проте будь-які зміни звичних дій можуть приносити незручності.

Юридичні послуги

Портрет клієнта - бізнесмен, який має ідею і ресурси на її втілення.  Людина, здатний переходити від слова до діла, який вміє керувати своїм часом і розуміє, що кожен повинен займатися своєю справою.

Послуги:

Реєстрація бізнесу - включає в себе підготовку проектів статутних документів, формування пакета документів, необхідних для реєстрації бізнесу в Україні, подачу пакету документів державному реєстратору, отримання виписки з Єдиного державного реєстру.

Ліквідація бізнесу - включає в себе формування необхідного пакету документів, зняття підприємства з обліку у відповідних органах, подачу пакету документів державному реєстратору.

Інші реєстраційні дії (зміна адреси, складу учасників, видів діяльності, внесення інших даних до державного реєстру) - включає в себе формування необхідного пакету документів, подачу пакету документів державному реєстратору, отримання виписки з Єдиного державного реєстру (при необхідності).

Вартість - від 4000 грн.

Місце надання: м. Харків, вул. Чернишевська, 10

За що платять наші клієнти - за оперативність.

Чому замовляють послуги у нас - ми надаємо можливість думати про бізнес, а не про бюрократичних процедурах.